Najtrudniejsze gry wszechczasów według graczy

Miejsce 10

Stalker- gra  zrobiona na wschodzie Europy, Nie cacka się z graczem i,nie mówi mu ciągle co ma robić. W grze  umiera się  co 5 minut. Gra jest  w mrocznym klimacie- w mroczny, szary świat Zony, opanowanej przez mutanty, uzbrojonych żołnierzy i anomalie rozrywające nieostrożnego śmiałka na tysiąc kawałków.. Grając w Stalkera, nie musieliśmy walczyć z zawodnikami ale i z masą błędów popełnionych przez producentów gry.                                                        

Miejsce 9

Na dzień dzisiejszy jest naprawdę mało trudnych strategii, takich, w które grało się po nocach i takich, w których traciło się co chwilę życia przez jakiś ruch, którego nie można było pokonać czy przeskoczyć. Do tej pory tęskniliśmy za takimi grami aż do czasu kiedy  w Rosji powstał  Men of War który miał wszystko- skalę, poziom trudności.

Miejsce 8                                                                           

Szwedzi królują jeśli chodzi o strategię.Ich seria Europa Universalis  jest jak z czasów innej epoki i ma swoich wiernych fanów- graczy. Gra wymaga dużo wolnego czasu i skupienia aby przejść wszystkie poziomy i dostarcza dużo emocji.

Miejsce 7                                                                                            

Call of Duty słynie z szybkiej walki, wymaga też niesamowitego refleksu i szybkości.. W ostatnim poziomie bez tych cech ciężko jest go przejść a nawet i gracze z takimi cechami mają nie lada problem.

Miejsce 6

IL-2 Sturmovik pokazuje, że przy samozaparciu  determinacji można dać fajną grę entuzjastom lotnictwa. Ci, którzy mają w realnym życiu do czynienia z lotnictwem nie mają w tej grze problemu, jednak  Ci, którzy nie mają takiego przywileju mają problem, żeby utrzymać samolot w powietrzu. Dodatkowo jeśli jesteśmy cały czas obstrzeliwani.

Miejsce 5

Guitar Hero 3 na poziomie trudności expert również można się naprawdę pogubić. Gra zaczyna się miło i przyjemnie- naciskamy guziki zgodnie z kolorami na ekranie, jednak gra przyspiesza. Tylko zręczne osoby z szybkim refleksem lub zawodowi gitarzyści rockowi poradzą sobie z tym zadaniem.

Miejsce 4

Ninja Gaiden Sigma, czyli remake  Ninja Gaiden z pierwszego Xboksa to pokonywanie kolejnych  przeciwników , który wymaga szybkości, precyzji i niezwykłych umiejętności.

Miejsce 3

Splinter Cell: Double Agent trudno połapać się co mamy robić po kolei, nie jest tu wszystko wyłożone na tacy jak w innych grach. Na samego początku rzucani jesteśmy na głęboką wodę. Nie możemy popełnić błędu bo wtedy zaczynamy grę od początku.

Miejsce 2

Devil May Cry, to bardzo dziwna gra, która nauczyła kląć i denerwować się graczy w nią. Główna bohaterka ma różne dziwne akcje, które mają niezwykły poziom trudności.

Miejsce 1

Demon’s Souls naszym zdaniem jedna z najtrudniejszych gier ale też ma jeden z ciekawszych trybów wieloosobowych od lat dlatego, że jeśli jesteśmy podłączeni do sieci możemy skorzystać ze wskazówek  graczy online.

Każdy z graczy znajdzie swój ulubiony poziom trudności, który będzie wciągał go w coraz to nowe poziomy i zabierał coraz więcej wolnych chwil na przejście trudnych poziomów.
Dlatego tylko zaawansowani gracze mogą przejść wymienione wyżej gry, amatorzy gier mogą trenować swoje umiejętności.

Post Author: Gracz

Dodaj komentarz