Bohaterowie gry GTA V

sssSeria GTA (Grand Theft Auto) jest niezwykle popularna na całym świecie, głównie ze względu na ciekawą fabułę, otwarty świat i doskonale zarysowanych bohaterów. Najnowsza część gry, GTA V, także posiada ciekawych bohaterów, którzy bardzo się od siebie różnią. Wszyscy jednak mają wyraźnie zarysowane charaktery, więc można utożsamiać się w pewien sposób z którymś z nich. Gracz może wcielać się w trzech głównych bohaterów – początkowo gra jednym, by później móc „przeskakiwać” z jednego na drugiego. Na początku nic nie wskazuje na to, że będą oni w jakiś sposób połączeni, jednak ich historie się przeplatują.
Na początku gramy Franklinem Clintonem – czarnoskórym mieszkańcem getta (południowej części miasta), który nie ma za wiele pieniędzy i trudni się egzekwowaniem długów. Jest on najmłodszy z całej trójki, czasami nierozgarnięty. Wplątuje się w kłopoty bardzo łatwo.
Kolejny bohater to Michael de Santa, wcześniej znany jako Micheal Townley. Sfingował on swoją śmierć, bierze udział w programie ochrony świadków po groźnym przestępstwie. Mieszka ze swoją rodziną w willi w bogatej dzielnicy, jednak nie układa mu się życie prywatne.
Ostatni z głównych bohaterów to Trevor Philips – były współpracownik Micheala. Kiedy dowiaduje się, że ten jednak żyje, składa mu wizytę. Mężczyzna jest bardzo agresywny, dużo pije i przeklina. Mieszka za miastem, gdzie nie stroni od bójek. Można uważać go za niezrównoważonego.
Wszyscy trzej zaczynają później współpracować, a gracz ma możliwość wykonywania misji, które są im przydzielone.

Post Author: Gracz

Dodaj komentarz